Festiwal Rozwoju Człowieka

Już za kilka dni w Olsztynie na Warmii odbędzie się festiwal Rozwoju Człowieka. Jest to świetna impreza skupiająca się na tematach związanych z psychologią i coachingiem, medytacją, relaksem, jogą, tańcem i ruchem, zdrowiem, rodziną oraz sztukami plastycznymi. Nie zabraknie również spektakli i koncertów. Festiwal jest zorganizowany głównie w formie warsztatów i wykładów, a przeznaczony dla rodzin z dziećmi i osób dorosłych. Każdy znajdzie coś dla siebie! 

Festiwal Rozwoju Człowieka startuje 31. maja i trwa do 4. czerwca. Przez ten czas odbędzie się ponad 70 wydarzeń! Ja również będę miała przyjemność w nim uczestniczyć i w piątek 2. czerwca, w Spichlerzu, przy ul. Piastowskiej 13 w Olsztynie, o godzinie 17:30, poprowadzę wykład na temat: 

 

SKÓRA ATOPOWA – NATURALNE SPOSOBY PIELĘGNACJI

 

Wstęp jest wolny (bezpłatny), ale obowiązują zapisy, ponieważ ilość miejsc jest ograniczona (można to zrobić telefonicznie lub osobiście: Informacja Kulturalna, ul. Dąbrowszczaków 3, wejście od ul. Mrongowiusza, tel. 89 522 13 70). Serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych!

Szczegółowy program Festiwalu Rozwoju Człowieka znajdziecie na stronie Miejskiego Ośrodku Kultury w Olsztynie.

 

Do zobaczenia!